Zmarszczki mimiczne bez botoksu

Pozbyć się osoby instalacyjnych wycięć od bolesnych zabiegów.

Obecnie, nie tylko gwiazdy lub bogatych ludzi wśród typowych zabiegiem jest leczenie botoksem. To prawda, ja do tej pory nie należą do niższej kategorii, ale prawie nikomu dostępne.

Jednak nie tylko leczenia bólu nie dostaniesz na stałe zmarszczki od tego, kiedy zaczęły, a następnie powtórzyć procedurę. Z czasem organizacja jest również stosowany, a dawka powinna być zwiększona i w tym, że ani finansowo, ani z punktu widzenia zdrowia to nie jest zbyt dobrze.

Plus, zmarszczek razem przez jakiś czas, wyraz twarzy samodzielnie, można powiedzieć do widzenia – i nie należy zapominać, że długookresowi skutki botoksu jeszcze nieznany.

Zamiast botoksu 6

Zwykle jednak każdy ma wyraz twarzy, i to piętno pozostało na twarzy. Jeśli te zmarszczki na brakujących odcinkach, to wybrać bardziej miękkie, naturalne rozwiązań. Profilaktyka jest równie ważna jak leczenie, a jeśli trochę obawy z was edukacja przeciw znacznie kitolhatod zmarszczek wygląd czasu. Regularne arcmasszíroztatás na przykład, nie tylko krążenie, regeneruje, lub przyjemne uczucie, ale zmarszczki i opóźnia. Jeśli istniejący WPUST z was chce się pozbyć, to istnieje również w innych metod botox.

Na twarzy trzy strefy, gdzie najbardziejzamożnych i najbardziej głębokich zmarszczek mimicznych. Pierwsza to strefa oczu, zmarszczki wkrótce się pojawią.

Drugi powierzchni czołowej: płata cechy i brwiami, między fałdami, zbyt, niż ktokolwiek się rozwijać przez jakiś czas. Dla wielu, odporny na trzeciej strefie zmarszczki, usta rowki, mam na myśli śmiejąc się zmarszczki. Profilaktyki i ukierunkowanego leczenia, jednak dobre wyniki można poprawić sytuację.

Kurze łapki

Jeśli w naturalny sposób chcesz zniknąć wokół oczu zmarszczki, wybrać, oliwa z oliwek, olej sam w sobie, a krem pod oczy jako składnik. Wszystko dokładnie, okrężnymi ruchami w poszkodowanych. Również skutecznym rozwiązaniem dla kurze łapki przeciwko arctor. Ta część, na szczęście, skuteczne jest bardzo proste ćwiczenia: mrugać. Oczywiście, nie w każdym przypadku: na obszar kości policzkowe, uczynić skórę, trzy palce i zaczął ciągnąć ją w górę. Tymczasem, energicznie mrugać, co najmniej, cztery w szybkiej sekwencji, ale ważne jest, aby nie wycisnąć oczy. W arctor po każdym użyciu skóra jest typ Twojej odpowiedni krem.

Czoło gładkie

Najbardziej problematyczne obszary czoła i brwi między częściami. Jeśli już tu, na zmarszczki, jest to bardzo trudne, aby się ich pozbyć, dlatego, kontaktując się za ostrzeżenie!5 Nie zezować, nosić okulary! Spróbuj wyeliminować stres i emocjonalne oddziaływanie twoich brwi dalej robi. Istniejące grzbietu do walki z krem do skóry wokół oczu, ale wybrać rzeczy, nie jest odpowiednie do wieku, ale trochę starsze. Obszar ten, można również użyć arctor: umieść czubek palca na brwi i pociągnij je najpierw w górę, a następnie na zewnątrz, jak prostuje go ze skóry. Następnie ręce połóż na czole, i zaczynasz w dół.

Bierzesz zmarszczki mimiczne wokół ust!

Jeśli nie tylko się śmieje, gdy są one, jak się wydaje, w usta, w dodatku do zmarszczek, użycie kwasu hialuronowego, krem przeciw zmarszczkom. Kwas hialuronowy, zawarte w materii ciała, które komórki skóry, i bardzo silne wiązanie wody i zachowuje ciepło. Jeśli trenujesz chcesz obszarze zagrożonym w ciągu trzech minut zrobić następujące ćwiczenia: kształtować twoje usta, jak e-mail, który chcesz powiedzieć, że to, i zachować chłodne. Z tej pozycji dobry silny naciągnąć na usta, zęby, a następnie pozwolić im wrócić. Jest to powtarzać co najmniej trzy minuty.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *