ZABIEG DO WRAŻLIWEJ SKÓRY – ŚRODKI DO CZYSZCZENIA I PIELĘGNACJI

Pielęgnacja wrażliwej skóry, gdy nie można po prostu słuchać codziennego użytku krem-to lub suchej skóry, poszczególne składniki należy poświęcić więcej uwagi. Jeśli produkt, czy jest to żel do mycia twarzy, krem do twarzy lub balsam do ciała produkt, dużo składników, podpisuję, bo jestem pewien, że niektóre z nich, który jest podrażnienie skóry. Wrażliwej skóry pacjentów ma zasadnicze znaczenie, dlatego, że im mniej składników w produkcie, który jest czuły na dotyk skóry.

 

Delikatna obróbka skóry, oczyszczanie i pielęgnacja

Wrażliwej skóry leczenie

Prawidłowa pielęgnacja skóry, typy skóry, niezależnie od tego, czyszczenie zaczyna się. To wrażliwa skóra w przypadkach jest to nawet więcej ważne, bo trzeba uwolnić skórę przed podrażnieniami, wywołującego składnika. I dlatego ochrona powinna być zapewniona dla krem do pielęgnacji skóry, który zapobiega przyszłe uszkodzenia, podrażnienia ponownego formowania.

Różne składniki chemiczne, w rzeczywistości, niektóre rośliny mogą być reakcje alergiczne, i czerwone plamy na skórze mogą się pojawić. Wrażliwa skóra jej bodziec trudniej reagować. Pielęgniarka podczas tak na pewno upewnij się, że kremy, balsamy i gumki, a także składniki czyszczące. Wrażliwa skóra nie zaleca się stosowania alkohole, kosmetyki i stymulowania ziół, zawierający kosmetyki należy również unikać, lawenda, mięta, pokrzywa, szałwia, tymianek, rozmaryn. Wiele olejków eterycznych oraz powoduje reakcji alergicznej u wrażliwych pacjentów.

Trzeba być bardzo ostrożnym, dlatego, aby wybrać te produkty, z którymi poufne czystą skórę, zadbana i jest uważane za niewłaściwe użytkowanie produktu lub mogą prowadzić do zaostrzenia objawów. Należy również wziąć pod uwagę wiek, bo skóra z wiekiem zmieniają się także, w większości przypadków, zwiększa wrażliwość.

Znaleźć odpowiednie produkty do pielęgnacji skóry-nie jest łatwym zadaniem. Chyba więcej produktów, aby spróbować, aż znajdziesz ten, który posiadasz wrażliwej skóry odpowiada. Lepiej, jeśli produkty staramy się, że dermatolog zalecił, dermatologiczny badania uzasadnili swoje efekty. Jeśli specjalne traktowanie, lub spersonalizowana pielęgnacja chcemy, prosimy dermatolog nam wskazówki. Przeczytaj też artykuł o nawilżeniu skóry

Wrażliwa skóra leczenie w 2 etapach:

Prawidłowa pielęgnacja skóry, typy skóry, niezależnie od tego, czyszczenie zaczyna się. To wrażliwa skóra w przypadkach jest to nawet więcej ważne, bo trzeba uwolnić skórę przed podrażnieniami, wywołującego składnika.

I dlatego ochrona powinna być zapewniona dla krem do pielęgnacji skóry, który zapobiega przyszłe uszkodzenia, podrażnienia ponownego formowania.

Jak wyczyścić wrażliwą skórę na co dzień?

Pierwszy krok w leczeniu skóry – prawidłowe czyszczenie. 

24Oczywiście wodę można oczyścić ze skóry, która przyczynia się do usuwania brudu i innych substancji drażniących. Węgierskie standardy, jednak woda jest bardzo twarda, więc ten krok może zwiększyć bőrszárazságot i uczulenie skóry. Dlatego, zamiast odpowiednie do mycia twarzy, do mycia zaleca się, który usuwa nadmiar oleju i zanieczyszczeń.

Tradycyjne użycie mydła nie jest zalecane, ponieważ narusza naturalną równowagę skóry i naturalny lipoidrétegét, i składnik suszenia pozostało na twarzy, które mogą podrażniać wrażliwą skórę i jeszcze bardziej zwiększyć jego czułość. Jeśli okaże się, że mydła używasz działa drażniąco na skórę, potem wszystko zmienić narzędzie, narzędzie, które nie zawiera mydła.

Nie mydła środków czyszczących, ponieważ nie zawierają żadnych szkodliwych składników, które znajdują się w typowe mydło. Na przykład, kwaśne składniki i zapachy. Jeśli masz wątpliwości, należy przetestować produkt na małej powierzchni skóry, przede wszystkim twarzy lub ciała. Na twarzy nie polecamy używać mydła, dermatologów [źródło: American academy of dermatology] . Zamiast tego, energetyzujący żel do mycia lub prania nie wymaga zaleca się mycie twarzy.

Wrażliwa skóra twarzy dwa razy dziennie może opróżnić i wyczyścić, ale arcradírozás nie zaleca się stosowania więcej niż jeden lub dwa razy w tygodniu. Gumki hámlasztják skórę, usuwa zanieczyszczenia i martwe komórki skóry. Jednak, wrażliwej skóry twarzy i peeling do ciała też szczególnie drażniący.

Do codziennego czyszczenia, nawet jeśli odpowiedniewrażliwej skóry osób czystsze bywa, po pewnym czasie, wysuszając skórę, może, jeśli raz po nie kontynuować codzienna pielęgnacja skóry zabieg nawilżający.

Jak będziemy dbać o wrażliwej skórze?

Delikatny, nawilżający leczenie skóry składa się z dwóch prostych kroków:

Po pierwsze, raz po czyszczeniu skóra lekko sucha usuwać nie trzeć ręcznikiem, aby trochę wilgoci pozostaje na skórze. Oczywiście, jeśli pralka nie wymaga mycia używasz, ten krok nie jest obowiązkowy, jednak do tego trzeba trochę poczekać, aż przewoźnik trochę odparować skórę, zmiękcza i trochę wierzchniej warstwy skóry.

Przez trzy-cztery minuty wewnątrz skóry, krem do twarzy i krem do skóry [źródło: Narodowy eczet Stowarzyszenie]. Jest to ważne, ponieważ w tym przypadku najbardziej optymalne wchłanianie kremu, ponieważ przewoźnik przy zawartości w wodzie zmiękcza naskórek skóry przyczynia się krem przed dostaniem się w głębokie warstwy skóry.

Co jest nawilżające dla skóry wrażliwej?

Ciało pokrywają skórę wokół 80% z wody, ale na powierzchni skóry, skóry górne warstwy tylko 30% wody zawierającej [źródło: pielęgnacja skóry podręcznik]. Jest to górna warstwa, zawartość wody, jednak można łatwo zmniejszyć, jednak konieczne jest, aby wilgotność zapisz, aby chronić i zarządzać wrażliwej skóry do stanu zapalnego i zakażenia.

Krem do pielęgnacji skóry, przywraca naturalny poziom wilgotności skóry, że może być utracona w procesie oczyszczania, a następnie stwierdzić formy wilgoci, aby pomóc wilgoć „w pułapce” zamknięta dla celów, aby chronić ją przed wysuszeniem. Dlatego, należy natychmiast nałóż balsam po czyszczeniu 3-4 minuty, aby upewnić się, że tyle wilgoci może warstw skóry blisko, jak to możliwe.

Jak wybrać odpowiednie kosmetyki dla wrażliwej skóry?

Oczyszczanie podobnie, różne nawilżające środki nie działają tak samo wrażliwej skóry każdego. Więcej produktów do testowania mogą być potrzebne dla skóry na niewielkiej działce, praktyka, który działa najlepiej dla nas, bez podrażnień.

Nawilżająca formuła danej osoby mogą być: 

  • maści, 23
  • krem
  • płyny.

Maść zazwyczaj gruby tekstury są – szczególnie w aptece, w bezpośrednich opakowaniach o zawartości netto spotkać się z tymi -jak kremy, balsamy, zazwyczaj na bazie wody, produkty mniej tłustymi, łatwo, szybko wchłania, kosmetyki, zazwyczaj należą do tej grupy, i dla tych produktów myślimy zazwyczaj, krem lub balsam, aby imię. Tak więc, dla własnego skóry według wzoru, który jest łatwy i przyjemny w aplikacji skóry. Jeśli arcápolót dysk, zbyt „gęsta”, w pełni się czuje, lub odwrotnie, zbyt szybko i suche uczucie pozostało po tym, jak ja nawet nie użyć czegokolwiek, każde zdarzenie, zmiana, bo to nie odpowiedni krem, aby użyć. Zapach materiałów, mając na sobie nawilżaczy choć w dzisiejszych czasach, jest bardzo ładny i bardzo dobry zapach, mogą mieć negatywny wpływ na wrażliwą skórę. Substancji zapachowych (perfumy, perfumy) podrażnienie i uczulenie może również stać się przyczyną, szczególnie dla wrażliwej skóry pacjentów [źródło: klinika Mayo].

Nawilżacze przy użyciu twarz, tak jak to obszary o bardziej gruczoły łojowe znajdują się – tym mniej więcej zasada powinna być stosowana tylko niewielką ilość twarzy, należy uzyskać. Pozostała część mojego ciała, zwłaszcza rąk i nóg w przypadku, grubą warstwą nakładamy nawilżający produkt.

Sam krem nie chroni przed ewentualnymi urazami. Promienie odpowiednią ochronę przed słońcem jest również ważnym elementem codziennej pielęgnacji dla skóry wrażliwej.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *