Usuwanie zmarszczek na czole – jest to możliwe?

Zmarszczki na czole, być może, najwcześniejsze oznaki starzenia się na twarzy. Podobno już w okresie dojrzewania, i wynika to z przyzwyczajenia marszczy czoło, aby odwrócić problemy. Ale nawet jeśli musimy przyzwyczaić się do mniej ráncossá czole, zmarszczki nie pojawiają się nigdzie indziej. Aby uczynić je mniej zauważalne, konieczne jest, aby ta część twarzy trochę czasu. Dajemy ci sekret o tym, jak usunąć zmarszczki na czole.

Co można zrobić?

Przede wszystkim zorientujmy się z pojęciem, że trzeba pracować fałd na czole. Jak zawsze, to pytanie lepiej rozwiązywać w kompleksie. Nowoczesne możliwości są ograniczone, a w rzeczywistości nie zawiera absolutnie różny wpływ na zmarszczki.

Możesz zacząć na siłowni, łuku, podczas gdy mięśnie twa8rzy potrzebują treningu, też! Cały turniej, że w późniejszym terminie, i szczegółowo zbadać poszczególne praktyki.

Kolejnym krokiem w walce z problemem, jakim są zmarszczki na czole mogą stać się maski. Ludzkość dziś wyszły dziesiątki różnych masoch i „widgety”, który jest odpowiedni dla Ciebie i twojej skóry.

Cóż, tego nie da się uniknąć, to nowoczesne kosmetyki. Przecież Kosmetyczki 21. wieku oferują szereg zabiegów kosmetycznych, aby przynieść czoło do poprzedniego gładkość. Zobaczymy jednak, wziąć pod uwagę każdy z wariantów proponowanych przez nowoczesnością.

Turniej

Istnieją dwa główne rodzaje gimnastyki zmarszczki na czole – pionowe i poziome zmarszczki. W praktyce realizacji potrzebne lustro, spokojna i kilka minut czasu. Więc jakie ćwiczenia na poziome zmarszczki:

 • Umieść palce na czole, határoshaj, i ostrożnie podnieś skórę w górę. Upewnij się, że palce na skórze, nie tworzy się nowych zmarszczek. Teraz w 5 ruchów, mniej palce соскользнули w dół na jego czole i zamyka oczy. Pozostań w tej pozycji na trzy. Następnie delikatnie rozjaśniać skórę. Powtórz trzy razy.
 • Otwieramy nasze oczy na maksymalną szerokość i bardzo wysoko, ile rund, czas wyciągnąć brwi. Ćwiczenie należy wykonywać co najmniej 10 razy.
 • Palce na czole i przy tym podniósł brwi i dolnej skóry. Jest to bardzo skuteczne ćwiczenie. I musi być wykonywane regularnie, co najmniej 6 razy.

Teraz przyjrzyjmy się ruch ciała wpionie zmarszczek mimicznych na czole:

 • Umieść palec na głowę kciuka koniec, a wskaźnik na czoło. Spróbuj przesunąć skórę czoła do połowy, tylko nie widzę nowych zmarszczek. Teraz z pewnością podnieść brwi i liczyć do sześciu.
 • Teraz umieścić swoje palce na średnio centrum między brwiami. Rozpowszechniać skórę rąk, podczas brwi. Pozostań w tej pozycji liczyć do sześciu. Teraz zrób odwrotnie.
 • Pierścień środkowy palec, wyciągnąć zewnętrznego kącika oka do ucha. Aby stawić opór, napięcie mięśni twarzy.

Jak widać, ćwiczenia są bardzo proste i nie wymaga wysiłku i dużo czasu. Wprowadź zwyczaj, że wykonują co najmniej dwa-trzy razy w tygodniu, lub praca w wolnym czasie. I jeśli podłącz narzędzia w siłowni, które pomogą ci pozbyć się zmarszczek, wyniki, oczywiście, nie długo czekać.

Maski i okłady

Jak już wspomniano, jest tylko ciemno-przepis, który przyczynia się do odmładzania skóry i przywrócić sobie wiele, wydawałoby się, utraconą jędrność i gładkość. Rzućmy okiem na niektóre z najbardziej popularnych i najbardziej skutecznych.

 • Krem. Najprostszym sposobem jest trochę na równinie skóry, i wysłać go z powrotem do poprzedniego zwykły zwykły krem do twarzy. Najlepiej, jeśli nałóż krem odżywczy lub zmarszczki. Aby zrobić tę maskę, należy pasek białego papieru zwykłego, umieścić grubą warstwę kremu, a następnie umieścić mnie w czoło. Należy pamiętać, że mięśnie czoła zrelaksowany. Siedzieć przez około 20 minut. Najlepszy efekt, gdy można zrobić serię takich wycierania stosowania codziennie przed snem przez 2-3 tygodnie, po czym ten sam sobie przerwę i inne z serii opakowanie krem odżywczy.
 • Parafinowe. Przed użyciem należy wyczyścić skórę i nałóż krem. Podgrzać w kąpieli wodnej z odrobiną parafina apteka. Gdy się roztopi, umieścić kilka warstw na skórę czoła. Pamiętaj, aby sprawdzić jego temperaturę, aby nie spalić. Pozostaw maskę na 20 minut. I suszonego parafiny odłożyć do następnego użycia. Będzie to całkiem odpowiedni.
 • Miodowa maska. Wymieszaj łyżeczkę miodu, rozdrobniony banan z masą gęstej konsystencji i nałożyć na wilgotną skórę na 20 minut. Spłukać ciepłą wodą, a skórę krem odżywczy.
 • Gliceryna i miód. Wymieszać te składniki w stosunku 1: 1 (najlepiej po jednej łyżce stołowej) i nałóż na twarz i szyję masaż na noc. Rano spłucz ciepłą wodą.
 • Winorośli maski.Mash winogrona bez pestek (najlepiej zielony Kish-Maszynowy) w posudinke do masażu nałóż na skórę twarzy. Odstawić na jakiś czas, a pozostałości zmyć ciepłą wodą. Efekt was zaskoczy: winogrona zawierają niesamowite przeciwutleniacze, które są w stanie wygładzić zmarszczki oczu.
 • Grejpfruta i mąki ryżowej. Młynek do kawy, ryżu, przygotowanego z mąki ryżowej, trzeba 1 łyżka. Ponadto, należy dodać 1 łyżka jogurtu i 2 łyżki soku grejpfrutowego. Wszystko dobrze wymieszać i nałożyć na twarz na 20 minut.

Jeśli czasami stosuje się również, jeśli ten port receptur, ćwiczeń na mięśnie czoła, to efekt nie będzie długo czekać. I wtedy, nie będzie w stanie odmówić sobie przyjemności, do największych. Ale co, jeśli nadal nie działa? Lub chcę kupić doskonały wygląd w ciągu kilku dni, a ja nie chcę czekać? Następnie uruchom kosmetyczka.

Zastrzyki

Współpraca między brwiami, zmarszczki na czole i jest najbardziej popularny w świecie kosmetologii dzisiaj, po prostu zastrzyk. To różne nazwy i wpływ preparatu na skórze.

7Wprowadzenie jednym z rodzajów całkowicie wygładza skórę, aby pozbyć się z bryłek, wydawane przedwczesnym starzeniem się skóry, Рестилайн lub Perla. Jest to bardzo skutecznie do walki z takimi zmarszczek mimicznych. Oprócz opisanych efektów tych składników skóry, wymagającej nawilżenia i kwasu.

Botox, że teraz sąd faktycznie każda kobieta jest trochę inny efekt. On jakby zawiesza się mięśnie, blokując komunikację skóry i uderzeniami. Po pierwszym wstrzyknięciu efekt trwa około sześciu miesięcy po tym, jak post – może być przedłużony do jednego roku.

Należy również zwrócić uwagę na to, że takie zdjęcia nie mają żadnego wpływu na organizm. Lek pozostaje w mięśniach i wpływa tylko na określonym obszarze. Dzisiaj zastrzyki-to walka klas, jako środek przeciw starzeniu.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *