Prawidłowa pielęgnacja skóry

Co to dokładnie znaczy do pielęgnacji skóry? Jeżeli się nad tym zastanowić, to nie jest tak łatwo odpowiedzieć na to pytanie. Wiele osób rano i wieczorem myć twarz z twarzy pielęgniarki. To prawda, że to jest częścią pielęgnacji skóry, ale trzeba więcej niż przed nami. 18

Jak słowa i bardzo dobry do pielęgnacji skóry słowo? Pielęgnacja skóry pod skórą wszyscy dnia załóż egzamininowali zanieczyszczeń, czyszczenie, cyrkulacja, odbudowa lub remont, napięcie mięśniowe skalę wzmocnienie, nawilżenie, a także regeneracji. Tak, jest to ważne dla właściwej pielęgnacji skóry. I jeśli leczymy osoby, a nie tylko piękny i aksamitny skóry, ale i znacznie zmniejszyć proces starzenia się.

A teraz właściwy krok po kroku pielęgnacji skóry:

Jak kilka wierszy, zanim czytać, pierwszy krok jest bardzo ważny dla skóry twarzy sprzątać. W ciągu dnia dużo kurzu, dymu i innych zanieczyszczeń na twarzy. Czynniki te mogą uszkodzić skórę, wpływa na stan i przeszkadza zachodzące procesy fizjologiczne. Dlatego tak ważne jest, aby w nocy arctisztítás. Oczywiście, niezależnie od tego, śniadanie arctisztításra nie zapomnij, zwłaszcza, jeśli jest to makijaż chcę zrobić. Dzisiaj, tysiące produktów kosmetycznych, aby wybrać z, które sprawiają, że właściwe oczyszczanie skóry twarzy zapewniony. Możemy znaleźć na półkach sklepów arctejet, oczyszczający tonik, balsam po goleniu i nawilżający balsam.

Sprawdź również 15 trików pielęgnacji skóry: http://polki.pl/moda-i-uroda/twarz-i-makijaz,pielegnacja-twarzy-15-podstawowych-zasad,10002930,artykul.html

Następny krok-skóry, krążenie krwi, aby poprawić. Do czego jest to potrzebne? Ponieważ jest używany, aby poprawić metabolizm skóry, przyspieszenie tlen, substancje odżywcze, dwutlenek węgla i inne produkty rozkładu strumienia. I jak możemy zwiększyć cyrkulację krwi? Ja jeszcze nie, na przykład, masaż lub przekrwienie rozszerzenie stosowania substancji.

17Jeśli przepływ krwi poprzez zwiększenie u nas wszystko w porządku, można przyjść w tonus skóry, aby wzmocnić, krok. Napięcie mięśniowe: mięśnie są w ciągłym napięciu stan, w którym mięśnie ruch niezależnych. Mięśnie odcień skóry możemy zwiększyć wiele rodzajów masażu i tonik substancji.

Praktyka skóry. Jest to czwarty krok. Söveteink pasywne ruchu edzhetjük naszej skóry. Do tego celu służy, na przykład, osoby zaprojektowany maszyn elektrycznych.

Następnie idą twarzy nawilża i odżywia. Do tego jest potrzebne wzbogacania materiałów. Na przykład: naturalne tłuszcze, oleje, witaminy, zioła, itp.

Ostatnim krokiem jest witalność skóry rakieta. Jest to bardzo ważny krok, ponieważ to pozwoli utrzymać poziom zdrowia naszej skóry, piękno i spowolnić proces starzenia się. Piękno w takich materiałach używanych do tego celu: kolagen, mleczko pszczele, fitohorm przez łożysko, elastyny

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *