Połączenie pielęgnacji skóry

Połączenie skóry jest bardzo powszechne, ankiety moja wypełnienia 58% dla takich typów skóry. Wychowanie, choć to wydaje się skomplikowane, więc to nie jest tak, i to jest łatwe, aby nauczyć się prawidłowo dbać. Mieszanej, najbardziej powszechną jest, że T-linia, tłusta i błyszcząca, a sucha. Ale nie jest to ogólna zasada, on może być w połączeniu ze skórą, na przykład, w niektórych częściach pryszcze z walką, a w innym miejscu zmarszczki, lub osoba, pewna część, a reszta to „tylko” suche. Tak, samo w sobie, skóra mieszana, po prostu nie pisz twarz pełna kiedyś rodzaju skóry lub problemy ze skórą. (Czasami jest fałszywe uczucia, bo samo w sobie to nie jest zbyt wiele, aby dowiedzieć się, że skóra mieszana, która nie powinna opierać się na pielęgnacji skóry.) 30

Co sprawia, że łączy on w sobie skórę?

Genetyczny, to to, że nie ma wiele można zrobić.

T-line, czyli czoło-nos-wejście z aktywną pracą gruczołów łojowych, niż na twarzy. To po prostu tak jest.

Błędy o nieprawidłowym produkty do pielęgnacji skóry, którego używasz. Na przykład, jeśli produkt w bardzo drażniące składniki, kwasy części irytujące zwiększona produkcja łoju prowadzi, a suche obszary w dalszym ciągu spadać, i/lub zaczerwienienie skóry. Jednym z takich najczęstszych drażniących składników do денат. alkohol i zapachy. Jeszcze jeden problem, jeśli jest to tak trudne lub nieprawidłowo wybrany balsam, podkład używasz. Te Drewniaki mogą być porów, ale na próżnonawilża suche partie, a tłuste części wyprysków i zaskórników.

Przy okazji, moje własne doświadczenie potwierdza to, bo, tak jak inteligentne rutynę pielęgnacji skóry u mnie, od tego czasu, mieszana, strefy, trądzik i bardzo tłusta, w innych dziedzinach znacznie lądzie skóra prawie normalna zmieniło.

Jak dbać o skórę mieszaną?

Podstawowa zasada: nie koniecznie wypróbować te same produkty, które są wspólne dla całego twarzy! Nie ma takiej zasady, że należy produkt na twarz ramy. Kilka dobrych rad o tym, że Rama jest cała twarz, a co nie:

Zapomnij o irytujących rzeczy. alkohol jest surowo zabronione.

Przewoźnik, jak zwykle, jednym wystarcza na całą twarz. Jeśli masz więcej niż skóra tłusta, i tylko w niektórych miejscach suche, miękkie czyszczenie twarzy dobry. Jeśli wolisz suchej, być może niektóre zapasowy płyn do zdejmowania tekstury jest najlepszy.

Trądzik anty-osuszacze, takie jak nadtlenek benzoilu, zabronione twoja twarz jest sucha części ramy, więcej niż wystarczająco, jeśli twoja tłuste obszary.

Trądzik różowaty przeciwko silnych leków na receptę również nie jest obowiązkowa dla całego twarzy używać, mogą to być części, to poprosić lekarza z dala!

Jeśli tylko moje policzki są suche, to trudniejsze, tłustych kremów tylko rama w kształcie litery T, zostawić „dobrze”, bo tam nie będzie dobrze.

Jeśli obszar wokół oczu jest suchy, można również korzystać z suchą skórę dobry krem nawilżający. Jeśli nie, to jest na tyle mało światła surowicy.

Peeling chemiczny-to bardzo fajnie. BHA peeling normalizuje pracę gruczołów łojowych, a tym samym nie będzie, jak i tłusta W strefie T, a policzki nie wyschły. (Jeśli jeszcze nie wyschło, warto sucha skóra balsam konsystencji BHA-t użytku). TAK złuszczanie martwych komórek skóry znikają, i dodać blasku skóry. Jako składnika nawilżającego lepiej przyswajalne, więc wszystko może się zdarzyć! Nawet wielkie normalizacji skóry, jak u mnie.

Korzystać z ochrony przeciwsłonecznej. Dobra, nudzi mi, wiem, i samo w sobie nie wyklucza połączenie z niedoskonałościami, ale nie ma sensu wiele rzeczy, jeśli nie korzystasz z ochrony przeciwsłonecznej. Wrażliwa skóra, fizyczny krem do opalania-to właściwy wybór.

Jeśli bardzo sucha części przeplatają się z bardzo tłustej T-online, wybierz lekki krem do twarzy, tonik, bardzo łatwo serum, płyn, jasno-BHA liquidet lub żel. Suche części i użyć jeszcze cięższe – nawilżacz. W tym przypadku, to jest lepiej, niż odwrotnie, dlatego na tłustych partiach używać na całą twarz ciężki surowicy lub nawilżające-to nie jest dobry pomysł, aby umieścić go na.

Jeszcze kilka porad

Jeśli w połączeniu czują skórą jeszcze skóra klasyczne T-linia gruba, policzki suche odmiany, kochanie, że ty to rozumiesz, ale to może by29ć otręby, olej, trądzik, wyprysk, itp. Więc fakt, że skóra mieszana, to tylko oznacza, że wszystkie regiony mają różne typy skóry, problemy ze skórą, i w tej części muszą być odpowiednio przetworzone i nie koniecznie dobry pomysł dla wszystkich produktów na twarz korzystać.

Kosmetyki napisał „połączone” i w świecie nic nie znaczą. Ja bym spojrzał na peeling chemiczny, trądzik różowaty i trądzik pisał o artykule, lub przyjrzeć się jakie są najlepsze substancje aktywne w pewnych problemów skórnych dziś.

Połączenie skóry! Jeśli czytasz, skóry mieszanej też? Teraz, jeśli czytasz od początku, to nie wahaj się zadawać pytania.I nie zapomnij zapisać się na arkusz, i niech idzie za mną tygodnie, więc od razu nowe artykuły!

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *