Pielęgnacja starzejącej się skóry

W 45-55 lat organizacje kobiece, obniżony poziom estrogenów spowolnienie normalnych funkcji organizmu. Uderzenia gorąca-to nagłe nakłaniać, robić mię trudny dla odpoczynku w nocy, tak, że pod oczami pojawiają się cienie. Nasza skóra staje się sucha i peeling twarzy zmęczony efekt…

Menopauza w różne wahania nastroju skórnych i problemów estetycznych. 45 i 55 lat u kobiet w większości organizmu, mniej estrogen jest produkowany przez mniej jaj wyszedł, cykl menstruacyjny нерегулярен być – to zjawisko nazywa . Jeden z okresem w roku jest pomijany, wejście w wiek przekwitania.

U niektórych kobiet na twarzy, szczególnie wokół ust i pod brodą – od jednego dnia do drugiego волосики, aby stymulować tworzenie podwyższony poziom męskich hormonów. Uderzenia gorąca, drażliwość, wahania nastroju i napięcia, mężczyzna nie czuje się bardzo dobrze.

Niemniej jednak, ludzie w średnim wieku i starsze kobiety w życiu najpiękniejszej części miasta. To może być że estrogen stracił, ale mądrości i poznania, który otrzymaliśmy, i to odbija się w twarzy, STANY zjednoczone. Przemysł kosme22tyczny może być nadal koncentruje się na młodzież, choć ta sytuacja się zmienia – ale kobiety w średnim wieku silne prawdziwe ja, i co czyni go bardziej piękne. W każdym razie, to dobrze, aby wiedzieć, co możemy zrobić w sprawie oznak starzenia się, a także zabiegi skutków ubocznych, jeśli wziąć tę trasę.

 

Osoba

Dojrzałe komórki skóry nie schodzi tak szybko, jak młody, i powstawania nowych komórek i spowalnia skórę powiek-wystawił. Kolagen i elastyna traci moc, tłuszczu rozrzedza warstwy, skóra traci trudny koniec. Ale jeśli zmieniamy dzień w dzień salon kosmetyczny w różnica zauważalna.

 

Jeszcze piękniej z wiekiem

Pięćdziesiąt lat po tym, jak skóra już nie jest w stanie tak trzymać wilgoć, mniej tłuszczu treningu, bardziej sucha, rozmazane, niewyraźne będzie łatwiej. Przełączyć na kremowym i bogatsze hydrat skóra często w tygodniu zrobić balsam opakowania, i zmiana sminkünkön. Te małe rzeczy wielkie zmiany na zewnątrz nas.

Pilna pomoc

Pod fałdy oczu tymczasowo peptydy zawierające krem pod oczy, który kilka godzin rozluźnić zmarszczki.

 

 

Wąskie usta

Wąskie usta, które można pełniejsze usta ołówkiem narysować usta na naszą grubą linię, i z palcami, robocze jamy ustnej, część środkowa w bok. Dolnej i górnej wargi w środku, zrobić błyszczyk do ust, i palce, aby oczyścić krawędzie ust. Zwróć uwagę na kolor równomiernie, to Fuller do ust.

Usta pobierz, kwas nikotynowy do ust treści, wzbogacony krem, który jest B-witaminy, stymulując krążenie krwi.

Ciśnienie

Jeśli myślimy o dłuższej rzęs, bo zawsze są nieostre, a to – zwłaszcza uderzenia gorąca z powodu dyskomfort, najpierw spróbuj wodoodporny produkt. Odnoszę takie wszystkie rzęsy m21ocno сращена podłogowa. Farba delikatnie ściśnij rzęsy, tak, że powłoka odpada.

Szminka również coraz trudniej utrzymać, zwłaszcza, jeśli masz ciemny odcień, wiśniowy kolor lub nosić koloru czerwonego. Szminka uda nam się wziąć ostry ust pędzla artysty, a kończąc nasz mały przezroczyste proszek-to na pewno. Następnie.

Spadają rzęsy

Jeśli odznaczony, zaczniemy spadać, używać specjalnych. Niewiarygodne, ale prawdziwe: w momencie, kiedy ona porozmawiajmy, lśniące i miękkie, jak wcześniej. I pamiętaj: nigdy nie idź do łóżka, bez tego, aby zmyć cienie.

Jaskrawe plamy

Czerwone plamy i ogniskowe zmiany koloru skóry wraz z wiekiem, jest powszechne. Użyć podkład kremowy lub dotkniętych części. Pędzle i delikatnymi akcentami z dobrej pracy, nie przeciągnij suchej skóry.

Upał był spowodowany zaczerwienienie lub czerwone plamy dysponowania, korzystania przeciwzapalny krem na twarz, szyję lub piersi.

Czerwoność ukrywa na fundamencie naszej bananowej kolor przezroczysty proszek. Równomierne oświetlenie, aby wrobić nas w proszku w szczotki, spójrzmy prawdzie w oczy.

Zaginione oczy

Podkreślamy oczy, brwi łukiem pod Kent blady od cieni do oczu z pomocą.

Blada skóra

Naturalny, świeży kolor twarzy efekt daje trochę galaretki lub krem, róż do policzków. Jeśli brwi kości, aby zabezpieczyć go na nas trochę, ciepły odcień nadaje twarzy.

Witrażowe makijaż

Nakładać podstawę mieszanych twarz suchą gąbką do makijażu, naturalny kolor twarzy do osiągnięcia. Jeśli naprawdę cienką warstwę, zwilżyć gąbkę.

Ciepłe kolory

Jeśli chcemy podkreślić nasze oczy, i brzoskwiniowy sprawiły, że osoba za technikę. Rysujemy osoba wokół włosów jaśniejsze. Co Fuller wygląda jak włosy piękne ramki na twarz i świeże daje skórę.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *