Czy Laboteq Tone rzeczywiście usuwa zmarszczki i przebarwienia?

Jaka jest cena Laboteq ToneZatrzymaj nas, jeśli to brzmi znajomo: Jesteś w aptece w dziale z witaminami i przyglądasz się dużej ilości suplementów kolagenowych, z których wszystkie obiecują cuda dla skóry i zdrowia stawów. Zdumiony zastanawiasz się: Skąd się wzięły i czy naprawdę działają?

Podczas gdy suplement istnieje od dawna w specjalistycznych sklepach z witaminami, w minionym roku zaatakował półki aptek i sklepów spożywczych i szybko się rozprzestrzenia. Sprawdź jaka jest cena Laboteq Tone porównaniu z innymi. Obietnice tych pigułek, proszków i napoi wystarczają, aby przykuć uwagę i brzmią zbyt futurystycznie by być prawdziwe: Możesz połknąć tabletkę i cofnąć zegar, nie tylko poprzez wypełnianie bruzd przez kilka godzin lub dni, ale także poprzez odbudowanie kolagenu od środka.

Cudowne działanie suplementu – opinie o Laboteq Tone

Czy to złudna nadzieja? Nowe badanie kliniczne wskazuje, że coś jest w tych zapewnieniach

Czy to złudna nadzieja? Nowe badanie kliniczne wskazuje, że coś jest w tych zapewnieniach. W dużym podwójnie ślepym, opartym na placebo badaniu, opublikowanym w 2014 roku, kobiety przyjmowały 2,5 g konkretnego zhydrolizowanego peptydu kolagenowego (cena Laboteq Tone) raz dziennie; po 8 tygodniach, badacze zanotowali 20% redukcję w głębokości zmarszczek wokół oczu.

Co więcej, poziomy pro-kolagenu zawarte w organizmie (prekursor kolagenu) znacznie się podniosły; produkcja wzrosła o 65%. Wydaje się, że, jakkolwiek nieprawdopodobnie to brzmi, pigułki w tym badaniu sprawiły, że skóra kobiet zachowywała się jak młodza wersja siebie samej.

W jaki sposób działa ten preparat?

Kolagen, substancja, którą suplementy starają się wzmocnić, sprawia, że skóra jest odporna, stawy działają prawidłowo i dostarcza strukturę w tkance łączącą organy- ale po 30 roku życia, produkcja kolagenu spada. „Jeśli stracisz struktury kolagenowe w kościach, to chorujesz na osteoporozę,” mówi współtwórca badania Steffen Oesser, fundator Collegen Research Institute w Kiel, w Niemczech, który posiada patenty na kilka preparatów kolagenowych. „Kiedy utracisz kolagen w skórze, dostajesz zmarszczki.”

W przeszłości, nasza dieta zawierała pokarmy, które pomagały uzupełnić ten niedobór, takie jak domowy rosół, czy bulion. Kiedy podgrzewasz całego kurczaka albo gotujesz na wolnym ogniu kości wołowe, galaretowata substancja, która wypływa na zewnątrz to, tak tak, kolagen. Sugerowano nawet, że zamiłowanie społeczeństwa to bezkościstych, chudych piersi z kurczaka może być przyczyną tego, że potrzebujemy tych suplementów. Wytworzyliśmy deficyty kolagenu w naszych dietach.

Jeśli suplementy takie jak Laboteq Tone są rozwiązaniem, nie znamy jeszcze ich działania biologicznego. Badacze, którzy je badali, teoretyzują, że to siekanie kolagenu w bardzo małe łańcuchy aminokwasów i peptydów stanowi klucz do młodzieńczej cery. Kiedy te fragmenty mają odpowiedni rozmiar, są wchłaniane do krwiobiegu, twierdzą badacze, i wywołują produkcję kolagenu w macierzy skóry. Siekanie to powód, dla którego badacze suplementów kolagenowych twierdzą, że żaden bulion nie pomoże- enzymy, które wykorzystuje się w laboratorium nie występują w sposób naturalny w organizmie. „Ekscytujące jest to, że możemy wpływać na skórę właściwą, najgłębszą warstwę skóry, poprzez suplementację,” mówi Oesser. „To stymulowanie komórek ciała drogą naturalną.”

Brzmi jak fontanna młodości, prawda? Nie wszyscy są przekonani. „To że fragmenty kolagenu mogły by być spożyte, podróżować w bardzo zasadowym środowisku i zakumulować się w skórze właściwej, jest niewyobrażalne,” mówi Jennifer Linder, dermatolog. To tak popularna opinia wśród niektórych dermatologów, że badanie jest traktowane jako fart, nieważne jak solidne wydają się rezultaty. Argumentują, że wszystkie proteiny, czy to naturalne peptydy kolagenowe, czy bulion, są przetwarzane w ten sam sposób przez enzymy żołądkowe i w efekcie występują jako malutkie aminokwasy niemogące pomóc skórze.

Liczne pozytywne opinie o Laboteq Tone

A jednak, w tajemniczy sposób, coś w tym badaniu pobudza matrycę kolagenową skóry- i wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że to peptydy kolagenowe. To wszystko to całkiem nowa nauka, a opinie o Laboteq Tone są naprawdę dobre. Jeszcze nie oferują twardych one dowodów, które mogą przynieść tylko liczne badania. Linda argumentuje, że istnieje wiele składników miejscowych stymulujących produkcję kolagenu- i na

pewno działają. Na przykład, kwas retinowy wykazał rezultaty podobne do suplementu (cena Laboteq Tone); znacznie mniej zmarszczek, a także obniżona hiper-pigmentacja i polepszony koloryt skóry- wyniki powtórzyły się setki razy w ciągu dekad.przebarwienia na twarzy wywołane trądzikiem

Wiązki kolagenowe tworzą włókna wspierające skórę. Na każdego ostrożnego krytyka, przypada jednak ostrożny optymista; nawet niektórzy dermatolodzy uważają ostatnie badania za intrygujące. „Rezultaty są bardzo frapujące i potwierdzają, że ustne przyjmowanie tego specyficznego typu bioaktywnych peptydów kolagenowych może zwiększyć produkcję kolagenu,” mówi dermatolog Patricia Farris.

Tak więc, czy powinieneś dodać ten wspaniały suplement do swojej rutyny? Tak pomyśli optymista: Te poszatkowane peptydy kolagenowe chyba działają. „Suplementy nigdzie się nie wybierają,” mówi dermatolog Doris Day. Argumentuje, że każdy produkt z tak silnymi rezultatami klinicznymi ma swoje miejsce w reżimie walczącym ze zmarszczkami, obok dobrej diety, ochrony przed słońcem i kremów nawilżających. „Potrzebne są kolejne niezależne badania, aby sprawdzić, czy te dane są prawdziwe,” mówi. „Ale myślę, że powinniśmy otworzyć nasze umysły na bardziej kreatywne rozwiązania.”

Sam pomyśl: Co jakiś czas coś nowego wkracza do Twojej rutyny i nie potrafisz nawet sobie przypomnieć od czego się zaczęło. Czy to ten moment, kiedy każdej buteleczce kremu na noc towarzyszy garść suplementów?

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *