Informacje, pojawienie się zmarszczek i kształtowanie się zmarszczek

Starzenie się skóry dwa – wewnętrzny i zewnętrzny czynnik składa się z. Prędkość wewnętrznego starzenia się genetycznie jest przewidywalne i pokazuje, w jakim stopniu stajemy się starsze (ok. 30-35 lat). Skóra stopniowo traci zawarta zawartość wody, w taki sposób, bardziej delikatne i suche. Zawartość wody w skórze zmniejsza się, kolagenowe i elastyczne włókna proporcje zmienią się z powodu skóra staje się bardziej elastyczna. Skóra stała się i pojawiają się w statyczny, głębokie zmarszczki.

Proces zewnętrznego starzenia się, wpływ na środowisko będzie wynik. Starzenie zewnątrzpochodne jest ważnym elementem w określaniu, kto wygląda na starszy lub młodszy niż wiek biologiczny. W dużej mierze promieni słonecznych przyczyniło się dozewnętrznego starzenia się. Światło słoneczne doprowadził do przyspieszenia procesu starzenia się, w konsekwencji skóry właściwej elastyny i kolagenu rozkładu przyspiesza, tak jak dla cienkich linii i zmarszczek pogłębienie przyczyny. Ponadto, zmiany pigmentu spowodował (plamy starcze) i pojawiają się na pajęczynówki żył i rozszerzenie naczyń włosowatych. Wybór stylu życia, a także wpływają na wygląd starzenia się. E. r. palenie przyczynia się również do zmniejszenia elastyny i kolagenu.

Najprostszym sposobem wewnętrznego i zewnętrznego starzenia się kontrast między nadzoru zazwyczaj w pełni słońce odkryte obszary skóry porównanie (twarz, ręce i szyję) w dni, które nie skóry (zwykle na piersi, ręka od strony wewnętrznej).

Zmiany na twarzy i szyi

Jako osoba ludzkiego ciała, który jest najlepszy w oczach opinii publicznej, a więc skóry związane z wiekiem zmiany estetycznych defektów są poważnym problemem. Osoba, który jak zawsze za darmo ze światem zewnętrznym, czynniki zewnętrzne (słońce, wiatr itp.) rozszerzenie zasięgu. Zmęczenie, nagła utrata masy ciała, choroby i wiek, więc najczęściej na twarzy stają się widoczne dla wszystkich. Człowiek w latach trzydziestych od tamtej pory, starzenie się wiele znaków występują na twarzy, w oczach i w okolicy szyi. Tkanki miękkie skóry tracą objętość od zmarszczek i nos do pracy zmarszczki są bardziej wydajne, mogą się stać. Głównie z powodu kwasu hialuronowego w skórze zmniejsza się zawartość kwasów w wiązanie wody w skórze i zdolnością do zatrzymywania ciepła odgrywają ważną rolę. Zawartość wody w skórze zmniejsza się, elastyczna skrócenie włókien w ilości prowadzi do starzenia się skóry. Rysunek wokół oczu zmarszczki kształtowania i stopniowego pogłębiania widoczny: 12

 

Wspólne objawy pojawienia się zmarszczek i skóry rozwodu słaby, że estetyczny i psychologiczny skarg budzą nie może. Przyczyną twarzy i szyi starzenie się skóry, zawartość wody, wraz z tym elastyczność jest stracone.

 

Wszystkie powyższe możnawykazać się następującymi przykładami. Gorąca woda wysysa wilgoć z dala od skóry, w ten sposób, skóry. Oczywiście, że „zmarszczki” tymczasowo, na 10-15 minut pod skórę „nawilżenie” i wraca do swojej pierwotnej postaci. W rzeczywistości, proces tak się dzieje, tylko znacznie wolniej, a jak jest wyczerpany w skórze asystenta nawodnienia substancji (kwas hialuronowy), to już nie odwracalne.

 

W miejscu brwi, wargi cienkie są i zajmują mogli tworzyć swoje, uśmiech, zmarszczki, a brodę i dolną wargę między przerwa może się rozwijać. Początek może być płaska, aby myśleć i stracić młodociany konturu i kształtu. Zmiany mogą być między górnej powieki обвисли, worki pod oczami, tłuszcz powoduje drobne i głębokie zmarszczki wokół oczu, pionowe i poziome zmarszczki na czole i wokół ust drobne zmarszczki. Starzenie się rozwija, dodatkowymi objawami mogą również wystąpić, na przykład,, pionowe paski na przedniej części szyi, zwiotczenie i szczękę do przodu.

Twarzy lokalizacja w następujących wyróżniamy:

 

 • „niepokój” zmarszczki
 • brwi
 • „kurze łapki”
 • pod oczami zmarszczki
 • nos
 • osoba zmarszczki
 • nos i usta od zmarszczek
 • „palenie” zmarszczki
 • warga zmarszczki
 • zmarszczki uśmiechu
 • „smutny usta” kątowy zmarszczek
 • wąskie korekcja ust
 • broda, zmarszczki

Opcje leczenia

Objawy zmieniają tempo i skala występowania i leczenia różnych. Leczenie ilość zmarszczek od ich lokalizacji objawów i głęboki, w zależności od ich inaczej. Na poniższym rysunku przedstawiono trzy główne rodzaje zmarszczek.

 

Obraz widać drobne zmarszczki, faktycznie zaczyna się, po pierwsze, często ledwo widocznych zmarszczek, które leczenia, odpowiednio. dalej powoli do katedry kosmetologii zrobili – ostatni technologii (IPL) opiera się na leczenie (skóry), wydaje się, aby być skuteczne. Intensywne пульсированное jasny-promieniującej urządzenia, na twarzy drobne zmarszczki, lekko zwiotczała skóra i twarz cały ton, w znacznym stopniu może być poprawiona. Powtórz procedurę z kolagenem przywrócony-możnaobserwować.

Zmarszczki głębokie oczy „znikają” w tak zwany wzrost ilości traktowania. To szczegółowy zwiększenie ilości materiałów w ulotce. Twarze tych miejscach, gdzie zmarszczek pod skórą, naśladując mięśnie ciągły, praktycznie stały spadek zapisany, mięsień długi wypoczynek – Botox – rozwiązanie.

Jeśli zmarszczki ilość, stopień, głębokość przekracza granicy, gdy jeden po drugim, ich leczenie, teraz неисполним, a także osoby, głębokie fałdy tworzą, potem na skórę i podskórną tkanek, napina się stało lifting twarzy (lifting), lub szyi, chirurgia Plastyczna.

Jeśli górne powieki skóra jest rozciągnięta, staje się zwiotczała, opadające górne powieki chirurgii plastycznej, jeśli twoje worki pod oczami tworzą się w tłuszczu z powodu rozciągania się skóry przyczyny dolnej powieki chirurgia Plastyczna, możemy rozwiązać ten problem.

Na przestrzeni wielu lat, osoby, które pojawiają się na różnych zmian skórnych (w starszym wieku brodawki, rak skóry) usuwanie wolframu cykl radio-chirurgiczne metody chirurgiczne obecnie nasze sprawy.

Śledztwo

Operacje specjalista chirurg plastyczny badania lekarskiego poprzedza. Po badaniu lekarz omówi z Tobą opcje, które mogą mieć wpływ na decyzje w leczeniu (operacja) relacje (na przykład, operacja11, nacięcia, węzły). Twarzy i szyi tworzyw sztucznych celem operacji początkowo jest najlepszym przybliżony stan aby przywrócić młody, przyjemny wygląd. Chirurg plastyczny z konsultacji z lekarzem razem zdecydować, oczekiwania i możliwości, w zależności od którego interwencji, leczenia, od oczekiwania najbardziej poprawny wynik może się spodziewać. Wzrost objętości leczenia w przypadku, gdy to się stanie, odpowiedni dobór materiałów. Zadaniem lekarza: z jednej strony wyjaśnić wszystkie działania i wypełnienie materiał, zalety i wady, jeśli lubisz „wartość dla pieniędzy”, z drugiej strony, wraz z stworzyć plan leczenia, że stan skóry znacznie zobowiązuje do tego, aby estetycznych oczekiwań pacjenta wymaga. Również ważne jest, aby omówić z pacjentem, że wiele razy bardziej skuteczne połączenie zabiegów, stosowany jako po traktowania.

Rozpatrzenie wielu konkretnych pomysłów przybywają wybór rodzaju operacji lub wypełniacz, dużo pytać, jakiego typu operacje i jaki wypełniacz lepiej. Odpowiedzialność lekarza, oczywiście, w tym czasie zwiększa się wzrost, bo każdy będzie chciał najniższych i tanie zabiegi z najlepszymi wynikami w ciągu maksymalnie długi okres czasu, aby osiągnąć. Często to różnorodność materiałów, odpowiednich proporcji w połączeniu.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *