Domowa pielęgnacja suchej skóry

Nasza skóra opiekuńczy cały sezon to jest bardzo ważne. Latem promienie UV słońca, zima, zimno, wietrznie pogoda, zanieczyszczenie powietrza, na zewnątrz i w pomieszczeniu różnica temperatur pomiędzy światłem słonecznym i brakiem witamin zdenerwowany twojej skóry.

 

W zimowych warunkach, kiedy skóra staje się czerwona, sucha, szorstka, stają się czasami złuszczanie. Od 8 °c przy naturalnym pokrywa ochronna nie może normalnie w pewnym stopniu do powtórzenia się, szczególnie suchej, wrażliwej skóry, cierpiących na części ciała i całej twarzy jest narażona na działanie warunków atmosferycznych. Zasilany jest duża, zwłaszcza w okresie zimowym jest duża rola, aby grać, bo jest mniej świeżych owoców i warzyw, tak, że brakuje naturalnych źródeł witamin. Jeśli jednak chcielibyśmy zwrócić uwagę, to zimą możemy zastąpić ciało ogarnia nas do ważnych witamin: są to a,C i E-witaminy.

Dokładne oczyszczanie.20

Zimą, chłód w okresie kremowy żel do (arctejet) użyć. Nawilża skórę, należy wytrzeć je, bo to jeszcze bardziej irytujące (poza tym, wrażliwej, suchej). Ciepłą wodą opłukać.

W arctej po użyciu tonika, ale zawsze musi być alkohol.

Mamy rok przynajmniej raz w tygodniu. To pozwoli usunąć martwe komórki skóry, aby aktywne składniki są lepiej przyswajane. Domowy gumka, którą można wykorzystać sól lub cukier dodał, że oliwa z oliwek wymieszać olej możemy łatwo można wziąć za skórę. Gumka nie tylko martwych usunąć blizny tkanki pomoże, ale dużych cząstek w krwiobiegu może się nasilać. Operacja w końcu z ciepłą wodą, aby usunąć.

Następnie idą witaminy, składniki odżywcze okłady, które my sami, my też potrafimy.

Okłady czyścić po każdym kremu na naszą skórę. Krem jest bardzo ważna, gdyż chroni przed zimnem, wiatrem i cały dzień w błocie. Wysoka zawartość wody nawilżające środki do stosowania w okresie zimowym nie jest zalecane. Użyć bardziej odżywczy, tłusty krem lub innego narzędzia (na przykład, witamina E, migdałów i oliwy z oliwek zawiera pole). Szyi i dekoltu do pielęgnacji tym samym czasie trzeba wydać. Tutaj można również korzystać z powyższą paczkę żadnych kremów. Na szyi zmarszczki szczególnie dobrze wpływa na różne oleje.

Usta pielęgnacja zimnej, wietrznej pogodzie jest bardzo ważne. Bardzo cienka skóra również potrzebuje ochrony. Ciągłego korzystania z naturalnych olejów roślinnych, wosków (wosk pszczeli, olej jojoba-migdałowe – argánfa olej) produktów zawierających.

Trzymając nasze ręce, nie możemy zapominać: pielęgnacja skóry całego ciała stosuje się. W zimowe zimna ręce jeszcze bardziej suche, czerwona skóra, megrepedezhet skóry. Tym razem znacznie bardziej skoncentrowany tłuszczu, niż posmarować kremem. Można dodać migdałów lub oliwy z oliwek.

Jeśli zakończyć sesję, nie ma czasu, nie jestem w nastroju, śmietanę i mieszając, zwrócić się do profesjonalisty.

  • 5dkg drożdży wymieszać żółtko jaja i trochę śmietany lub śmietany, aby намазываться. Za 15-20 minutach zmniejszamy, a następnie spłukać ciepłą wodą. 19
  • Miód, mleko i drożdży wymieszać z dużą ilością witaminy możemy.
  • Ogórek bardzo dobrze wpływa na skórę: nawilżają, sprawiają, że młody i mocno robi. Dwie łyżki soku z ogórkiem wymieszać dwie łyżki śmietany lub śmietanki, a następnie przenieść się do twarzy.
  • Zielony pieprz witamina C oprócz karotenu, B i p w witaminy, sole mineralne, zawiera. Miąższ rozdrobnić, wymieszać z łyżką śmietany, i w ciągu 10-15 minut wystarczy.(Jeśli papryka ostra, bardzo wrażliwej, w przypadku trzeba być ostrożnym!)
  • Twaróg i mézpakolást można utworzyć. Nasmarować twarz, szyję i dekolt. 15 minut czasu rozwoju po ciepłej wody do prania.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *